Наш каталог
Рабочая одежда
Рабочие перчатки
Рабочая обувь
Защита слуха
Защита органов дыхания
Защита головы
Защита глаз и лица
Защита от падений с высоты
Другие полезные вещи
Вход для клиентов
регистрация | забыл пароль?

Поиск

Izdevīga ģeogrāfiskā stāvokļa dēļ firma attīsta savu darbību visā Latvijas teritorijā, kā arī ārpus tās robežām. Saviem klientiem piedāvājam iegādāties preces gan mazumtirdzniecībā mūsu firmas veikalā, kā arī vairumtirdzniecībā, piedāvājot vienmēr izdevīgākas cenas un atlaides. Nodrošinām preču piegādi Jūsu norādītajā vietā.

SIA PROPUS piedāvā saviem klientiem modernu un kvalitatīvu produktu klāstu no pasaulē plaši pazīstamiem ražotājiem, kas atbilst mūsdienu prasībām un nodrošina aizsardzību pret dažāda veida riska faktoriem, kas var rasties darba vietā.
Mēs piedāvājam dažāda veida darba apģērbus, apavus un individuālās aizsardzības līdzekļus: aizsargcimdus, dzirdes, elpošanas, galvas un sejas aizsarglīdzekļus, kā arī pretkritiena aizsardzības līdzekļus. Mūsu preču klāstā atradīsiet arī daudz citu lietderīgu aizsardzības līdzekļu, kas palīdzēs saglabāt Jūsu veselību un nodrošinās ērtus un drošus darba apstākļus.
Plašais preču klāsts, ko piedāvā firma SIA PROPUS, ļaus Jums izdarīt izvēli atbilstoši savām vajadzībām un finansiālajām spējām.
Individuāla pieeja katram klientam palīdz labāk izprast to vajadzības un piedāvāt atbilstošai situācijai vislabāko risinājumu!