Preču katalogs
Darba apģērbs
Darba cimdi
Darba apavi
Dzirdes aizsardzība
Elpošanas aizsardzība
Galvas aizsardzība
Acu un sejas aizsarglīdzekļi
Pretkritiena aizsardzība
Citas lietderīgas lietas
Ieeja klientiem
Piereģistrēties | Aizmirsi paroli?

Meklēšana

 Uzņēmums ir dibināts 2009. gadā un veiksīgi attīsta savu darbību visā Latvijas teritorijā, kā arī ārpus tās robežām. Saviem klientiem piedāvājam iegādāties preces gan mazumtirdzniecībā mūsu firmas veikalā, kā arī vairumtirdzniecībā, piedāvājot vienmēr izdevīgākas cenas un atlaides. Nodrošinām arī preču piegādi Jūsu norādītajā vietā.
SIA PROPUS piedāvā saviem klientiem modernu un kvalitatīvu produktu klāstu no pasaulē plaši pazīstamiem ražotājiem, kas atbilst mūsdienu prasībām un nodrošina aizsardzību pret dažāda veida riska faktoriem, kas var rasties darba vietā.
Mēs piedāvājam dažāda veida darba apģērbus, apavus un individuālās aizsardzības līdzekļus: aizsargcimdus, dzirdes, elpošanas, galvas un sejas aizsarglīdzekļus, kā arī pretkritiena aizsardzības līdzekļus. Mūsu preču klāstā atradīsiet arī daudz citu lietderīgu aizsardzības līdzekļu, kas palīdzēs saglabāt Jūsu veselību un nodrošinās ērtus un drošus darba apstākļus.
Plašais preču klāsts, ko piedāvā firma SIA PROPUS, ļaus Jums izdarīt izvēli atbilstoši savām vajadzībām un finansiālajām spējām.
Individuāla pieeja katram klientam palīdz labāk izprast to vajadzības un piedāvāt atbilstošai situācijai vislabāko risinājumu!